سیستم مالی یکپارچه نوسا

از NOSA Wiki
پرش به ناوبری پرش به جستجو

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) در راستای ارائه خدمات پشتیبانی به هنگام و مناسب، همگام با بسیاری از شرکت های پیشرو در دنیا، اقدام به راه اندازی راهنمای مجموعه نرم‌افزارهای تولیدی خود در ساختار ویکی‌ِ اختصاصیِ نموده است.
پروژه‌ نوسا ویکی، به عنوان یکی از فازهای تکمیلی سامانه‌های پشتیبانی، در کنار انجمن‌ها و فیلم‌های آموزشی، محتوای آموزشیِ نوینی به استفاده کنندگان ارائه خواهد کرد. این پروژه با هدف فراهم آوردن بستری قابل گسترش، سلسله مراتبی و در دسترس، جهت آموزش مفاهیم و مباحث مرتبط با نرم افزار مالی یکپارچه نوسا آغاز گردیده و مطابق وظیفه‌ی ذاتی خود، گسترده‌ و بروزرسانی خواهد شد.
در این ویکی، برای هر یک از محصولات تولیدی شرکت نوسا، صفحه‌ی اختصاصی در نظر گرفته شده است. از طریق لیست زیر می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی نرم‌افزار موردنظر خود وارد شده و بر اساس فهرست موضوعی موجود در آن، محتوای آموزش مربوطه را مطالعه نمایید.
ذکر این نکته ضروری است که نرم افزار مالی یکپارچه نوسا، با توجه به زیر سیستم های خریداری شده و همچنین دسترسی های کاربر فعلی شما، ممکن است شامل تمامی نرم افزارهای زیر نباشد و تنها نرم افزارهای خریداری شده و مجاز برای کاربر فعلی، در دسترس شما خواهد بود. با این وجود، امکان مطالعه محتوای آموزشی مرتبط با کلیه زیر سیستم ها، برای همه ی کاربران فراهم شده است.


مجموعه نرم‌افزارهای سیستم مالی یکپارچه نوسا

نرم افزار حسابداری نوسا
نرم افزار دریافت و پرداخت نوسا
نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا
نرم افزار فروش نوسا
نرم افزار حقوق و دستمزد نوسا
نرم افزار اموال و دارایی ثابت نوسا
نرم افزار مدیریت نوسا (Admin)


چنانچه با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) و یا محصولات و خدمات آن، آشنایی ندارید و یا در مورد محصولات و یا راه‌های ارتباط با نوسا نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، می توانید به وب سایت نوسا مراجعه نمایید.
همچنین به منظور طرح سوال و ارائه پیشنهاد در زمینه‌ی سیستم مالی یکپارچه نوسا، می‌توانید به سامانه پشتیبانی نرم افزار مالی یکپارچه وارد شوید.