نوسا ویکی

از NOSA Wiki
(تغییرمسیر از صفحهٔ اصلی)
پرش به ناوبری پرش به جستجو

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) در راستای ارائه خدمات پشتیبانی به هنگام و مناسب، همگام با بسیاری از شرکت های پیشرو در دنیا، اقدام به راه اندازی راهنمای مجموعه نرم‌افزارهای تولیدی خود در ساختار ویکی‌ِ اختصاصیِ نموده است.
پروژه‌ نوسا ویکی، به عنوان یکی از فازهای تکمیلی سامانه‌های پشتیبانی، در کنار انجمن‌ها و فیلم‌های آموزشی، محتوای آموزشیِ نوینی به استفاده کنندگان ارائه خواهد کرد. این پروژه با هدف فراهم آوردن بستری قابل گسترش، سلسله مراتبی و در دسترس، جهت آموزش مفاهیم و مباحث مرتبط با نرم افزار مالی یکپارچه نوسا و سیستم جامع مدیریت اطلاعات نوسا آغاز گردیده و مطابق وظیفه‌ی ذاتی خود، گسترده‌ و بروزرسانی خواهد شد.
در این ویکی، برای هر یک از محصولات تولیدی شرکت نوسا، صفحه‌ی اختصاصی در نظر گرفته شده است. از طریق لیست زیر می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی نرم‌افزار موردنظر خود وارد شده و بر اساس فهرست موضوعی موجود در آن، محتوای آموزش مربوطه را مطالعه نمایید.

همچنین می‌توانید از طریق لینک مناسب در بالای صفحات، به این صفحه باز گردید.


مجموعه نرم‌افزارهای سیستم مالی یکپارچه نوسا

نرم افزار حسابداری نوسا
نرم افزار دریافت و پرداخت نوسا
نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا
نرم افزار فروش نوسا
نرم افزار حقوق و دستمزد نوسا
نرم افزار اموال و دارایی ثابت نوسا
نرم افزار مدیریت نوسا (Admin)


مجموعه نرم‌افزارهای جامع مدیریت اطلاعات

نرم افزار آرشیو و فروش منابع دیجیتال نوسا
نرم افزار نگهداری موجودی فیزیکی و گردش امانات نوسا
نرم افزار مدیریت اطلاعات کتابشناختی سیمرغ نوسا
● نرم افزار مدیریت اطلاعات میراث فرهنگی ققنوس نوسا
پورتال سیمرغ
● نرم افزار مدیریت فرایندها


چنانچه با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) و یا محصولات و خدمات آن، آشنایی ندارید و یا در مورد محصولات و یا راه‌های ارتباط با نوسا نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، می توانید به وب سایت نوسا مراجعه نمایید.
همچنین به منظور طرح سوال و ارائه پیشنهاد در زمینه‌ی سیستم مالی یکپارچه نوسا، می‌توانید به سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه، و در زمینه‌ی سیستم جامع اطلاع‌رسانی نوسا به سامانه پشتیبانی سیستم جامع مدیریت اطلاعات نوسا وارد شوید.