نوسا ویکی

از NOSA Wiki
نسخهٔ تاریخ ‏۱۴ اکتبر ۲۰۱۸، ساعت ۱۴:۰۹ توسط Molaei (بحث | مشارکت‌ها)
پرش به: ناوبری، جستجو

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) در راستای ارائه خدمات پشتیبانی به هنگام و مناسب، همگام با بسیاری از شرکت های پیشرو در دنیا، اقدام به راه اندازی ویکی‌ِ اختصاصیِ مجموعه نرم‌افزارهای تولیدی شرکت نوسا نموده است.
پروژه‌ی نوسا ویکی، به عنوان یکی از فازهای تکمیلی سامانه‌های پشتیبانی، در کنار انجمن‌ها و فیلم‌های آموزشی، محتوای آموزشیِ نوینی به استفاده کنندگان ارائه خواهد کرد. این پروژه با هدف فراهم آوردن بستری قابل گسترش، سلسله مراتبی و در دسترس، جهت آموزش مفاهیم و مباحث مرتبط با سیستم مالی یکپارچه نوسا و سیستم جامع اطلاع‌رسانی نوسا آغاز گردیده و مطابق وظیفه‌ی ذاتی خود، گسترده‌ و بروزرسانی خواهد شد.*
در این ویکی، برای هر یک از محصولات تولیدی شرکت نوسا، صفحه‌ی اختصاصی در نظر گرفته شده است. از طریق لیست زیر می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی نرم‌افزار موردنظر خود وارد شده و بر اساس فهرست موضوعی موجود در آن، محتوای آموزش مربوطه را مطالعه نمایید.

همچنین می‌توانید از طریق لینک مناسب در بالای صفحات، به این صفحه باز گردید.


مجموعه نرم‌افزارهای سیستم مالی یکپارچه نوسا :
نرم افزار حسابداری نوسا
نرم افزار دریافت و پرداخت نوسا
نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا
نرم افزار فروش نوسا
نرم افزار حقوق و دستمزد نوسا
نرم افزار مدیریت هزینه نوسا
نرم افزار اموال و دارایی ثابت نوسا


چنانچه با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) و یا محصولات و خدمات آن، آشنایی ندارید و یا در مورد محصولات و یا راه‌های ارتباط با نوسا نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، می توانید به وب سایت نوسا مراجعه نمایید.
همچنین به منظور طرح سوال و ارائه پیشنهاد در زمینه‌ی سیستم مالی یکپارچه نوسا، می‌توانید به سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه، و در زمینه‌ی سیستم جامع اطلاع‌رسانی نوسا به سامانه پشتیبانی سیستم جامع اطلاع‌رسانی نوسا وارد شوید.