نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا: تفاوت بین نسخه‌ها

از NOSA Wiki
پرش به: ناوبری، جستجو
سطر ۵۸: سطر ۵۸:
 
* [[خلاصه عملیات یک مرکز مصرف یا تامین کالا]]
 
* [[خلاصه عملیات یک مرکز مصرف یا تامین کالا]]
 
* [[خلاصه اطلاعات کالا]]
 
* [[خلاصه اطلاعات کالا]]
<br/>
+
* [[خلاصه اطلاعات مرکز]]
 
<br/>
 
<br/>
 
|}
 
|}

نسخهٔ ‏۱۸ مارس ۲۰۲۰، ساعت ۰۹:۰۱

موجودی مواد و کالا بخش قابل ملاحظه‌ای از دارایی‌های بسیاری از شرکت‌ها را تشکیل می‌دهد و به همین جهت انعکاس دقیق اطلاعات مرتبط با آن‌ها، نقش به‌سزایی در ارائه‌ی دقیق عملکرد و وضعیت واحدهای تجاری دارد. تعدد کالاها و لزوم طبقه بندی آن‌ها بر اساس ویژگی‌های گوناگون، تنوع رخدادها و اتفاقات رخ داده برای هر کالا در مراحل گوناگون پیش از ورود به انبار تا خروج از آن و عملیات پیچیده‌ی تعیین بهای خروج کالا از انبار و مدیریت انواع اصلاحات به‌روی بهای محاسبه شده، از جمله مسائلی هستند که دسترسی به نرم‌افزاری حرفه‌ای و جامع در حوزه‌ی انبار و موجودی کالا را ضروری می‌سازد.

از طرف دیگر، عملیات صدور اسناد انبار و انعکاس اطلاعات مالی مرتبط با کالاها در گزارشات مالی و تبادل اطلاعات نرم‌افزار انبار با سایر زیر سیستم‌ها (از قبیل فروش، مدیریت هزینه و دارایی‌های ثابت)، لزوم یکپارچگی این نرم‌افزار با سایر زیر سیستم‌ها را اجتناب ناپذیر می‌نماید.

نرم‌افزار انبار و کنترل موجودی نوسا، به عنوان یکی از اجزای سیستم مالی یکپارچه نوسا، محیطی منعطف و در عین حال مستحکم را، به منظور مدیریت کلیه‌ی عملیات مرتبط با کالاها، در اختیارتان قرار می‌دهد.

جهت استفاده از مطالب آموزشی مرتبط با نرم افزار انبار و کنترل موجودی می توانید از جدول زیر، موضوع مورد نظر را انتخاب نمایید و یا با مراجعه به لیست سوالات کاربردی نرم افزار انبار و کنترل موجودی، با یافتن سوال مورد نظر خود و کلیک بر روی آن، پاسخ مورد نظر را ملاحظه نمایید.


مباحث آموزشی مرتبط با نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا به شرح زير می‌باشد:

تعاریف و قوانین برگه‌ها گزارش‌ها