چاپ کارت عضویت

از NOSA Wiki
پرش به: ناوبری، جستجو

درصورتیکه بخواهید کارت عضویت اعضای سازمان خود را چاپ کنید، کافی است کلاینت امانت را اجرا کنید و از منوی اعضا ،از قسمت ملاحظه اطلاعات اعضا دسته بندی مورد نظرتان(اعضای حقیقی درون‌سازمانی،اعضای حقیقی برون‌سازمانی،اعضای حقوقی و موسسات) را انتخاب کنید.


ملاحظه اطلاعات اعضا

در پنجره باز شده اگر کارت عضویت یک عضو خاص را می‌خواهید چاپ کنید شماره عضویت یا کدمیله‌ای آن عضو را تایپ کنید و تائید کنید تا فقط عضو مورد نظر در لیست ظاهر شود در غیر اینصورت بر روی تکمه Cir0104006.jpg کلیک کنید تا لیست کل اعضا ظاهر شود.

ملاحظه اطلاعات اعضا


ملاحظه اطلاعات اعضا


پس از مشاهده فهرست اعضا می‌توانید با فعال بودن تکمه انتخاب موردیDIG0000093.jpg و نگه داشتن کلید Ctrl اعضای مورد‌نظر خود را از لیست انتخاب کنید، در قسمت بالای لیست اعضا کنار گزینه Cir0202018.jpg پرینتر روی فلش کوچک سیاه رنگ کلیک کرده و چاپ کارتهای عضویت را انتخاب کنید.


شرایط اعضای حقیقی درون‌سازمانی


در پنجره چاپ کارت عضویت اعضا وارد گزینه تنظیمات شده و از قسمت فرم گزارش چاپی در پایین صفحه فرم مورد نظرتان را انتخاب کنید.


چاپ کارت عضویت اعضا


حالا می‌توانید با زدن گزینه چاپ، کارت های عضویت را چاپ کنید. همچنین با زدن گزینه پیش نمایش می‌توانید قبل از چاپ، در صفحه نمایش خود نمونه کارت‌های عضویت را ملاحظه کنید.


کارت عضویت اعضا


نکته: توسط امکاناتی که در نرم‌افزار طراحی شده است، فرم‌های چاپی (کارت‌های عضویت) براحتی با قالب و فرمت دلخواه هر مرکز منطبق می‌گردد.