نرم افزار حقوق و دستمزد نوسا

از NOSA Wiki
پرش به: ناوبری، جستجو

نرم‌افزار حقوق و دستمزد نوسا، در مقایسه با سایر اجزای سیستم مالی یکپارچه نوسا، دارای یک ویژگی منحصر به فرد است: علاوه بر تعاریف اولیه که در کلیه‌ی زیر سیستم‌ها توسط کاربر قابل تعریف و تغییر است، در نرم‌افزار دستمزد، طراحی سیستم نیز توسط کاربر قابل انجام است. این طراحی شامل تعریف فیلدها، فرمول‌ها، فرم‌ها، برنامه‌ها، روش‌های فراخوانی و صدور اطلاعات، روش‌های تشکیل سند و ... می‌باشد.

از آن جا که طراحی نرم‌افزار، در زمان راه‌اندازی نرم افزار توسط همکاران واحد استقرار و پشتیبانی نوسا انجام می پذیرد، لذا کاربران نرم افزار غالبا نیازی به تغییر در آن بخش‌ها نخواهند داشت. به همین جهت، آموزش مباحث مرتبط با نرم‌افزار دستمزد، در دو بخش کلی ارائه شده است: بخش‌های مرتبط با کاربری (مربوط به منوهای دستمزد و گزارش دستمزد) و قسمت‌های مرتبط با طراحی نرم‌افزار (مربوط به منوی طراحی دستمزد).

پروژه نوسا ویکی، که با هدف ارائه نسل جدیدی از مستندات مورد نیاز کاربران محلی و یا ابری سیستم مالی یکپارچه نوسا آغاز شده است، بر اساس تعریف ذاتی خود، در حال تکمیل و بروز رسانی می‌باشد.

بر اساس برنامه زمان بندی در نظر گرفته شده، مباحث آموزشی مرتبط با "نرم‌افزار حقوق و دستمزد نوسا" تا "پایان اردیبهشت 1398" تکمیل شده و از طریق همین صفحه در دسترس خواهد بود.مباحث آموزشی مرتبط با کاربری نرم‌افزار حقوق و دستمزد نوسا به شرح زير می‌باشد:

ورود اطلاعات گزارش‌ها ساير ابزارها و امکانات