نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا

از NOSA Wiki
پرش به: ناوبری، جستجو

موجودی مواد و کالا بخش قابل ملاحظه‌ای از دارایی‌های بسیاری از شرکت‌ها را تشکیل می‌دهد و به همین جهت انعکاس دقیق اطلاعات مرتبط با آن‌ها، نقش به‌سزایی در ارائه‌ی دقیق عملکرد و وضعیت واحدهای تجاری دارد. تعدد کالاها و لزوم طبقه بندی آن‌ها بر اساس ویژگی‌های گوناگون، تنوع رخدادها و اتفاقات رخ داده برای هر کالا در مراحل گوناگون پیش از ورود به انبار تا خروج از آن و عملیات پیچیده‌ی تعیین بهای خروج کالا از انبار و مدیریت انواع اصلاحات به‌روی بهای محاسبه شده، از جمله مسائلی هستند که دسترسی به نرم‌افزاری حرفه‌ای و جامع در حوزه‌ی انبار و موجودی کالا را ضروری می‌سازد.

از طرف دیگر، عملیات صدور اسناد انبار و انعکاس اطلاعات مالی مرتبط با کالاها در گزارشات مالی و تبادل اطلاعات نرم‌افزار انبار با سایر زیر سیستم‌ها (از قبیل فروش، مدیریت هزینه و دارایی‌های ثابت)، لزوم یکپارچگی این نرم‌افزار با سایر زیر سیستم‌ها را اجتناب ناپذیر می‌نماید.

نرم‌افزار انبار و کنترل موجودی نوسا، به عنوان یکی از اجزای سیستم مالی یکپارچه نوسا، محیطی منعطف و در عین حال مستحکم را، به منظور مدیریت کلیه‌ی عملیات مرتبط با کالاها، در اختیارتان قرار می‌دهد.

پروژه نوسا ویکی، که با هدف ارائه نسل جدیدی از مستندات مورد نیاز کاربران محلی و یا ابری سیستم مالی یکپارچه نوسا آغاز شده است، بر اساس تعریف ذاتی خود، در حال تکمیل و بروز رسانی می‌باشد.

بر اساس برنامه زمان بندی در نظر گرفته شده، مباحث آموزشی مرتبط با "نرم‌افزار انبار و کنترل موجودی نوسا" تا "پایان اردیبهشت 1398" تکمیل شده و از طریق همین صفحه در دسترس خواهد بود.مباحث آموزشی مرتبط با نرم افزار انبار و کنترل موجودی نوسا به شرح زير می‌باشد:

تعاریف و قوانین برگه‌ها گزارش‌ها