سیستم جامع مدیریت اطلاعات نوسا

از NOSA Wiki
پرش به: ناوبری، جستجو

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) در راستای ارائه خدمات پشتیبانی به هنگام و مناسب، همگام با بسیاری از شرکت های پیشرو در دنیا، اقدام به راه اندازی ویکی‌ِ اختصاصیِ مجموعه نرم‌افزارهای تولیدی شرکت نوسا نموده است.
پروژه‌ی نوسا ویکی، به عنوان یکی از فازهای تکمیلی سامانه‌های پشتیبانی، در کنار انجمن‌ها و فیلم‌های آموزشی، محتوای آموزشیِ نوینی به استفاده کنندگان ارائه خواهد کرد. این پروژه با هدف فراهم آوردن بستری قابل گسترش، سلسله مراتبی و در دسترس، جهت آموزش مفاهیم و مباحث مرتبط با سیستم جامع مدیریت اطلاعات نوسا آغاز گردیده و مطابق وظیفه‌ی ذاتی خود، گسترده‌ و بروزرسانی خواهد شد.
در این ویکی، برای هر یک از محصولات تولیدی شرکت نوسا، صفحه‌ی اختصاصی در نظر گرفته شده است. از طریق لیست زیر می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی نرم‌افزار موردنظر خود وارد شده و بر اساس فهرست موضوعی موجود در آن، محتوای آموزش مربوطه را مطالعه نمایید.
ذکر این نکته ضروری است که سیستم جامع مدیریت اطلاعات نوسا، با توجه به زیر سیستم های خریداری شده و همچنین دسترسی های کاربر فعلی شما، ممکن است شامل تمامی نرم افزارهای زیر نباشد و تنها نرم افزارهای خریداری شده و مجاز برای کاربر فعلی، در دسترس شما خواهد بود. با این وجود، امکان مطالعه محتوای آموزشی مرتبط با کلیه زیر سیستم ها، برای همه ی کاربران فراهم شده است.


مجموعه نرم‌افزارهای جامع مدیریت اطلاعات

نرم افزار آرشیو و فروش منابع دیجیتال نوسا
نرم افزار نگهداری موجودی فیزیکی و گردش امانات نوسا
● نرم افزار مدیریت اطلاعات کتابشناختی سیمرغ نوسا
● نرم افزار مدیریت اطلاعات میراث فرهنگی ققنوس نوسا
پورتال سیمرغ


چنانچه با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) و یا محصولات و خدمات آن، آشنایی ندارید و یا در مورد محصولات و یا راه‌های ارتباط با نوسا نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، می توانید به وب سایت نوسا مراجعه نمایید.
همچنین به منظور طرح سوال و ارائه پیشنهاد در زمینه‌ی سیستم جامع اطلاع‌رسانی نوسا به سامانه پشتیبانی سیستم جامع مدیریت اطلاعات نوسا وارد شوید.